Streszczenia wystąpień

Bardzo nam miło poinformować, że dostępna jest już na stronie Księga abstraktów, dzięki której mogą Państwo zapoznać się ze streszczeniami referatów, które zostaną wygłoszone już w przyszłym tygodniu na III OKP.
Zapraszamy do lektury!

Księga abstraktów w wersji elektronicznej dostępna jest w zakładce Program

Program szczegółowy

Z wielką radością informujemy, że dostępny jest już szczegółowy program III Ogólnopolskiej Konferencji Parentologicznej.  Można zapoznać się z nim w zakładce Program (znajduje się tam także program ramowy) lub bezpośrednio przez ten odnośnik

Zachęcamy także do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku:.

Wykłady i panele dyskusyjne

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na wykłady plenarne oraz otwarte panele dyskusyjne, które odbędą się podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Parentologicznej.

I dzień konferencji (21.06.2023 r.)

Wykład pt. Współpraca rodzicielska – jej znaczenie w procesie adaptacji rodziny do wyzwań wygłosi Pani prof. KUL dr hab. Bogusława Lachowska oraz Pani mgr Sabina Więsyk. Wykład rozpocznie się o godz. 11:50.

Otwarty panel dyskusyjny pt. Jakie znaczenie mają współcześnie dla rodziców rytuały przejścia, nadania i zatwierdzania, w których uczestniczą ich dzieci? poprowadzi Pan prof. UAM dr hab. Błażej Smykowski. Panel rozpocznie się o godz. 14:00.

II dzień konferencji (22.06.2023)

Wykład pt. Niepunktualne rodzicielstwo z perspektywy biologicznej wygłosi Pani prof. UAM dr hab. Anita Szwed. Wykład rozpocznie się o godz. 11:30.

Otwarty panel dyskusyjny pt. Rodzicielskie dylematy wychowawcze – między kontrolą a swobodą dziecka poprowadzi Pani prof. UAM dr hab. Lucyna Bakiera. Panel rozpocznie się o godz. 12:30.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Ramowy program konferencji

Z przyjemnością ogłaszamy, że w zakładce Program znajduje się ramowy program konferencji (dostępny również w pliku pdf: tutaj). Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Wkrótce zamieszczony zostanie również szczegółowy program konferencji.

Termin rejestracji

Przypominamy o upływającym terminie zgłaszania referatów na III Ogólnopolską Konferencję Parentologiczną. Jednocześnie informujemy o przedłużeniu ostatecznego terminu rejestracji czynnego uczestnictwa w konferencji do 10 maja 2023 roku.

III OKP, Poznań 21-22.06.2023

Szanowni Państwo,

właśnie ruszyły prace organizacyjne związane z III Ogólnopolską Konferencją Parentologiczną. Prosimy o śledzenie strony, gdyż wkrótce pojawią się ważne informacje dotyczące udziału w konferencji oraz formularz zgłoszeniowy umożliwiający rejestrację swojego uczestnictwa.

Komitet Organizacyjny III OKP